Набір автомобіліста Євростандарт Lexus із сумкою чорного кольору 01-029-Е
Набір автомобільний містить усі необхідні автоаксесуари, без яких, відповідно до правил дорожнього руху, експлуатація авто заборонена. Набір має оригінальний дизайн. Зручна містка сумка також стане в пригоді для інших автоаксесуарів. Незамінна річ для кожного автомобіліста.
Комплектація набору:
- Знак аварійної зупинки. За потреби обов'язково має бути встановлений на дорозі транспорту, що наближається.
- Аптечка автомобільна "Євростандарт" згідно з ТУ (50-005-М-IS), у м'якому футлярі.
- Вогнегасник порошковий 2 кг (згідно з 1128-97-п).
- Сумка-органайзер Lexus чорна, на два відділення 50 х 18 х 18 см. Зручна та містка, має 4 текстильні липучки, завдяки яким буде триматися в багажнику.
- Жилет безпеки світловідбивний, зробить власника автомобіля видимим у будь-яких дорожніх умовах, підвищивши його безпеку.
- Наклейка "UA" — розміщується ззаду на транспортних засобах, які є в міжнародному русі.
- Інструкція з використання.
Термін експлуатації вказаний за кожною позицією окремо
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Комплектація набору | Вогнегасник, Знак аварійної зупинки, Сумка, Світловідбиваючий жилет, Аптечка |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 575 ₴/комплект






