1 день



Набір автомобіліста універсальний відповідно до ПДД із сумкою чорного кольору 01-186-IS
1 580 ₴/комплект
1 422 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00145
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста універсальний відповідно до ПДД із сумкою чорного кольору 01-186-IS
Набір автомобільний містить усі необхідні автоаксесуари, без яких, відповідно до правил дорожнього руху, експлуатація авто заборонена. Набір має оригінальний дизайн. Зручна містка сумка також стане в пригоді для інших автоаксесуарів. Незамінна річ для кожного автомобіліста.
Комплектація набору:
- Аптечка "Євростандарт" згідно з ТУ (50-005-М-IS) у м'якому червоному футлярі
- Вогнегасник порошковий 2 кг
- Знак аварійної зупинки (951616)
- Сумка чорна, на одне відділення 45,5 х 18,5 х 18 см
- Інструкція з використання.
Термін експлуатації вказаний за кожною позицією окремо
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Комплектація набору | Вогнегасник, Сумка, Аптечка, Знак аварійної зупинки |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 455 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 422 ₴/комплект


