1 день
Набір автомобіліста універсальний Базовий у сумці сірого кольору на 1 відділення 01-156-IS
1 380 ₴/комплект
1 242 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00164
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста універсальний Базовий у сумці сірого кольору на 1 відділення 01-156-IS
Пропонуємо до вашої уваги набір технічної допомоги, який має всі необхідні автоаксесуари, без яких відповідно до правил дорожнього руху експлуатація авто заборонена. Зручна та містка сумка також стане в пригоді для інших автоаксесуарів. Незамінна річ для кожного автомобіліста!
Комплектація набору:
- Трос буксирувальний 2 т 4 м із гаками
- Знак аварійної зупинки в пластиковому футлярі
- Автомобільна аптечка згідно з ТУ (02-003-ДП), у футлярі Дой-Пак
- Вогнегасник порошковий 1 кг
- Рукавички ПВХ універсальні
- Сумка сіра, на одне відділення 45,5 х 18,5 х 18 см
- Інструкція з використання
Термін експлуатації вказаний за кожною позицією окремо
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Комплектація набору | Вогнегасник, Трос буксирний, Знак аварійної зупинки, Сумка, Рукавички, Аптечка |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 455 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242 ₴/комплект











