1 день
Набір автомобіліста універсальний Позашляховик у сумці чорного кольору на 2 відділення 01-093-У
2 300 ₴/комплект
2 070 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00168
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста універсальний Позашляховик у сумці чорного кольору на 2 відділення 01-093-У
Пропонуємо до вашої уваги набір технічної допомоги, який має всі необхідні автоаксесуари, без яких відповідно до правил дорожнього руху експлуатація авто заборонена. Зручна та містка сумка також знадобиться для інших автоаксесуарів. Незамінна річ для кожного автомобіліста!
Комплектація набору:
- Трос буксирувальний 8 т 5 м із гаками
- Знак аварійної зупинки в пластиковому футлярі
- Автомобільна аптечка АМА-1 згідно з ТУ (02-027-П), у пластиковому футлярі
- Вогнегасник порошковий 2 кг
- Рукавички з нітриловим покриттям
- Сумка чорна, на два відділення 50 х 18 х 18 см
- Інструкція з використання
Склад аптечки:
- Бинт нестерильний (5 м х 10 см) — 1 шт.
- Бинт нестерильний (5 м х 5 см) — 2 шт.
- Серветка медична з хлоргексидином (6 х 10 см) — 1 шт.
- Ножиці тупокечні — 1 шт.
- Бинт нестерильний (7 м х 14 см) — 1 шт.
- Косинка медична перев'язувальна (50 см х 50 см) — 1 шт.
- Пінцет стерильний — 1 шт.
- Пристрій для штучного дихання — 1 шт.
- Рукавички п/е — 2 пари
- Сертифікат — 1 шт.
- Посібник першої допомоги — 1 шт.
- Серветка для оброблення ран стерильна 2 шт. в комплекті (10 см х 10 см) — 1 компл.
- Пакет перев'язувальний стерильний (13 см х 11 см) — 1 шт.
- Булавка англійська — 2 шт.
- Джгут тканинний із маячком — 1 шт.
- Футляр полімерний червоний (190х125х65 мм) — 1 шт.
- Термопокривало (210х160 см) — 1 шт.
- Серветка медична антимікробна з фурагіном (10 х 13 см) — 1 шт.
Термін експлуатації вказаний за кожною позицією окремо
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Комплектація набору | Вогнегасник, Трос буксирний, Знак аварійної зупинки, Сумка, Рукавички, Аптечка |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴/комплект








