Набір автомобіліста універсальний 4 сезони в сумці чорного кольору на 2 відділення 01-038
1 675 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00172
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
Набір автомобіліста універсальний 4 сезони в сумці чорного кольору на 2 відділення 01-038
Набір технічної допомоги — має всі необхідні автоаксесуари, які знадобляться в будь-яку пору року. Кожен автомобіліст оцінить практичність і зручність набору.
Комплектація набору:
- Трос буксирувальний 2 т 3 м із гаками
- Сумка чорна, з двома відділеннями 50 х 18 х 18 см
- Рукавички текстильні з ПВХ
- Губка 19 х 12 х 6 см
- Плед флісовий універсальний 125 х 150 см.
- Лопатка саперна складана металева 60 см
- Щітка-скребок із ручкою, довжина 45 см
- Інструкція з використання
Термін експлуатації вказаний за кожною позицією окремо
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Комплектація набору | Сумка, Трос буксирний, Рукавички |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 675 ₴/комплект








