



Набір автомобіліста Туристичний у трикутній сумці чорного кольору 01-015-У
1 475 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00174
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
Набір автомобіліста Туристичний у трикутній сумці чорного кольору 01-015-У
Набір технічної допомоги — надійний помічник для автомобілістів, мисливців і всіх, хто любить активний відпочинок на природі. Цей набір легко знайде місце у Вашому автомобілі.
Комплектація набору:
- Трос буксирувальний 2 т 4 м із гаками
- Сумка чорна, трикутна 35 х 13,5 х 40 см
- Плед флісовий, універсальний 125 х 150 см.
- Рукавички ПВХ універсальні
- Лопата металева складана в чохлі 60 см
- Інструкція з використання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Комплектація набору | Сумка, Трос буксирний, Рукавички |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 475 ₴/комплект


