Набір автомобіліста універсальний дорожній Стандарт Міні в сумці чорного кольору 01-113
1 080 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00177
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
Набір автомобіліста універсальний дорожній Стандарт Міні в сумці чорного кольору 01-113
Пропонуємо до вашої уваги набір технічної допомоги, який має всі необхідні автоаксесуари, без яких відповідно до правил дорожнього руху експлуатація авто заборонена. Зручна та містка сумка також стане в пригоді для інших автоаксесуарів. Незамінна річ для кожного автомобіліста!
Комплектація набору:
- Трос буксирувальний 3 т 4 м із гаками
- Знак аварійної зупинки в пластиковому футлярі
- Рукавички з нітриловим покриттям
- Транспортна аптечка згідно з ТУ (02-003-ДП), у футлярі Дой-Пак
- Сумка чорна, на одне відділення 45 х 14 х 5 см
- Пакет пакувальний
- Інструкція з використання
Термін експлуатації вказаний за кожною позицією окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Комплектація набору | Трос буксирний, Знак аварійної зупинки, Сумка, Рукавички, Аптечка |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴/комплект







