



Набір автомобіліста універсальний компакт Євростандарт у сумці чорного кольору 01-108
1 080 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00179
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
Набір автомобіліста універсальний компакт Євростандарт у сумці чорного кольору 01-108
Пропонуємо до вашої уваги набір технічної допомоги, який має всі необхідні автоаксесуари, без яких, згідно з вимогами Європейського Союзу, експлуатація авто заборонена. Зручна та містка сумка також стане в пригоді для інших автоаксесуарів. Незамінна річ для кожного автомобіліста!
Комплектація набору:
- Знак аварійної зупинки в пластиковому футлярі
- Автомобільна аптечка згідно з ТУ (02-005-ДП), у футлярі Дой-Пак
- Сумка чорного кольору, на одне відділення 45 х 14 х 5 см
- Жилет безпеки світловідбивний
- Інструкція з використання
Термін експлуатації вказаний за кожною позицією окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Комплектація набору | Світловідбиваючий жилет, Сумка, Аптечка, Знак аварійної зупинки |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴/комплект


