1 день




Набір автомобіліста універсальний дорожній Стандарт у трикутній сумці чорного кольору 01-013-У
1 380 ₴/комплект
1 242 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 00185
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста універсальний дорожній Стандарт у трикутній сумці чорного кольору 01-013-У
Пропонуємо до вашої уваги набір технічної допомоги, який має всі необхідні автоаксесуари, без яких відповідно до правил дорожнього руху експлуатація авто заборонена. Зручна та містка сумка також стане в пригоді для інших автоаксесуарів. Незамінна річ для кожного автомобіліста!
Комплектація набору:
- Трос буксирувальний 2 т 4 м із гаками
- Сумка чорна, трикутна 35 х 13,5 х 40 см
- Автомобільна аптечка згідно з ТУ (50-006-М-IS), у м'якому футлярі
- Вогнегасник порошковий 1 кг
- Рукавички текстильні з ПВХ
- Інструкція з використання
Термін експлуатації вказаний за кожною позицією окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Комплектація набору | Вогнегасник, Трос буксирний, Сумка, Рукавички, Аптечка |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242 ₴/комплект


