Набір автомобіліста універсальний 4 сезони в сумці зеленого кольору на 2 відділення 01-019-У
2 175 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00186
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
Набір автомобіліста універсальний 4 сезони в сумці зеленого кольору на 2 відділення 01-019-У
Набір технічної допомоги — має всі необхідні автоаксесуари, які знадобляться в будь-яку пору року. Кожен автомобіліст оцінить практичність і зручність набору.
Комплектація набору:
- Трос буксирувальний 2 т 4 м із гаками
- Сумка зелена, на два відділення 50 х 18 х 18 см
- Рукавички з нітриловим покриттям
- Серветка вологопоглинальна 43 х 32 см
- Плед флісовий універсальний 125 х 150 см.
- Лопата складка металева 60 см
- Щітка-скребок із ручкою, довжина 45 см
- Стартові дроти 150 Амперів
- Інструкція з використання
Термін експлуатації вказаний за кожною позицією окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Комплектація набору | Дроти "прикурювання", Сумка, Трос буксирний, Рукавички |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 175 ₴/комплект









