Тент автомобільний Bottari 407х166х120 см (розмір 1) синього кольору 18290-IS
Тент автомобільний має універсальні розміри та форму, завдяки чому підійде практично будь-якому транспорту з типом кузова "седан". Колір чохла — синій. Цей виріб виготовлений із якісного поліестеру. Цей матеріал є одношаровим, що гарантує гарну вентиляцію й захист від утворення іржі на кузові. Знизу фіксується гумкою, яка міцно тримає навіть у разі сильних поривів вітру. До комплекту з тентом на авто входить спеціальний чохол для його зберігання.
Характеристики:
- Розмір: 407 х 166 х 120 см
- Матеріал: поліестер
- Колір: синій
- Комплектація: тент, чохол для зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bottari |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 4070 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Синій |
| Ширина | 1660 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴







