Тент автомобільний Bottari 432х166х120 см (розмір 2) синього кольору 18291-IS
Якщо ваш автомобіль зберігається без гаража просто неба або перебуває на відкритому паркувальному майданчику тривалий час, треба подбати про захист зовнішнього лакофарбового покриття від негативного впливу зовнішніх чинників.
Прекрасним захистом машини від сонця, вологи, снігу, бруду, пилу, що літають, гілок тощо послугує автомобільний тент, який також запобігає сильному нагріванню повітря в салоні авто.
Автомобільний тент виготовлений із міцного зносостійкого поліестеру, тому слугуватиме вам довгі роки. Він простий у догляді та легко чиститься. Чохол запобігає скупченню вологи та конденсату на поверхні авто, розвитку корозії, цвілі, грибків тощо. Тент ідеально «садиться» на авто, повторюючи його форми. Гумка вздовж краю надійно фіксує тент і запобігає його довільному зняттю навіть під сильними поривами вітру.
За потреби тент легко складається в зручну сумку на затяжці (задається в комплекті) і не займає багато місця під час зберігання та транспортування.
Характеристики:
- Розмір: 432 х 166 х 120 см
- Матеріал: поліестер
- Колір: синій
- Комплектація: тент, чохол для зберігання
"Вироблено для країн ЄС за Європейськими стандартами"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bottari |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 4320 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Седан |
| Колір | Синій |
| Ширина | 1660 мм |
- Ціна: 1 500 ₴







