1 день




Сумка-органайзер у багажник з логотипом Porshe на 2 відділення чорного кольору 03-047-2Д
500 ₴
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00245
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-органайзер у багажник з логотипом Porshe на 2 відділення чорного кольору 03-047-2Д
Практична та зручна у використанні сумка-органайзер призначена для транспортування та зберігання автомобільних аксесуарів та інструментів. Розмір сумки дає змогу легко помістити в неї всі необхідні речі. Практичний формат застібки — по всій ширині сумки, дає змогу відкривати її повністю. За допомогою текстильних липучок сумка надійно кріпиться в багажному відділенні або в будь-якому зручному місці.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон
- Логотип на сумці: Porshe
- Розмір: 50 х 18 х 18 см
- Максимальна вага навантаження: 20 кг
- Ширина застібки на сумці: 0,5 см.
- Кількість відділень: 2
- Кількість текстильних липучок: 4 шт
- Колір: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 180 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


