1 день


Сумка-органайзер у багажник із логотипом Nissan на 1 відділення чорного кольору 03-121-1Д
480 ₴
432 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00281
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-органайзер у багажник із логотипом Nissan на 1 відділення чорного кольору 03-121-1Д
Практична та зручна у використанні сумка-органайзер призначена для транспортування та зберігання автомобільних аксесуарів та інструментів. Розмір сумки дає змогу легко помістити в неї всі необхідні речі. Практичний формат застібки — по всій ширині сумки, дає змогу відкривати її повністю.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон
- Логотип на сумці: Nissan
- Розмір: 45,5 х 18 х 18,5 см
- Максимальна вага навантаження: 20 кг
- Ширина застібки на сумці: 0,5 см.
- Кількість відділень: 1
- Колір: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 455 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 180 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴


