Сумка-органайзер на 1 відділення синього кольору 09-702-1Д
Практична та дуже зручна у використанні сумка-органайзер призначена для транспортування та зберігання автомобільних аксесуарів та інструменту. Розмір сумки дає змогу легко помістити в неї все необхідне автопристосування. За допомогою текстильної липучки сумка надійно кріпиться в багажному відділенні або в будь-якому іншому зручному місці.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон
- Розмір: 45,5 х 18,5 х 18 см
- Максимальна вага навантаження: 20 кг
- Ширина застібки на сумці: 0,5 см.
- Кількість відділень: 1
- Колір: синій
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 455 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Колір | Синій |
| Ширина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


