Сумка-органайзер на 1 відділення чорного кольору 10502-IS
Практична та дуже зручна у використанні сумка-органайзер призначена для транспортування та зберігання автомобільних аксесуарів та інструменту. Розмір сумки дає змогу легко помістити в неї все необхідне автопристосування.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон
- Розмір: 35 х 13,5 х 40 см
- Максимальна вага навантаження: 20 кг
- Кількість відділень: 1
- Колір: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴





