Трап протиковзання антибукс автомобільний 6 шт. Poputchik 22-016-6
Трап протиковзання — це протибуксувальний засіб для самостійного витягання автомобіля з колії, що забуксував у снігу, бруду або піску. Антибукс є простим, надійним і безвідмовним пристроєм у використанні й експлуатації.
Характеристики:
- Матеріал: посилений пластик
- Розмір (ДхШхВ) 1 трака: 220 х 145 х 40 мм
- Розмір (ДхШхВ) стрічки із 6 шт. 1320 х 145 х 40 мм
Умови використання:
- Маса автомобіля: не більш ніж 12500 кг
- Перепад висот у дорозі 1 м: не більш ніж 200 мм
- Температура довкілля: -30°C +60°C
Комплектація:
- Кількість в пачці — 6 шт.
- Чохол-сумка для зберігання і транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид пристрою | Сенд траки |
| Тип перешкод | Пісок, Глина, Бруд, Сніг, Лід, Земля, Подолання підйомів |
| Виробник | Poputchik |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал пристрої | Посилений пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри сенд траків | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴/комплект


