Коаксіальна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 120 Вт UAudio Patron P6X 2-смугова
1 570 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 2019
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коаксіальна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 120 Вт UAudio Patron P6X 2-смугова
UAudio Patron P6X — акустика від українського виробника. Динаміки зі штампованим кошиком і поліпропіленовим дифузором. Серія Patron дає змогу використовувати динаміки як від малопотужного підсилювача, вбудованого в головний пристрій, так і від зовнішніх повноцінних підсилювачів.
Технічні характеристики:
- Бренд: UAudio (Україна)
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 60 Вт
- Максимальна потужність: 120 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 65 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 92 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка ВЧ: 13 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: майлар
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 165 мм
- Монтажний діаметр: 142.2 мм
- Монтажна глибина: 55 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UAudio |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 92 дБ |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальний діапазон частоти | 65 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴/комплект











