Сабвуфер активний корпусний 300 Вт UAudio Icon AS 10
Високоякісний 10-дюймовий сабвуфер із неперевершеним, кришталево чистим і м'яким басом від українського виробника. Динамік встановлений у фазоінверторному корпусі, завдяки цьому він створює глибокий насичений звук, що неабияк покращує враження від прослуховування музики різних жанрів. Велика потужність пристрою дає змогу уникати спотворення звучання навіть за високого рівня гучності. Вбудований підсилювач дає змогу користувачеві встановлювати потрібні параметри звучання, пристосовуючи сабвуфер акустичними характеристиками певного автомобіля. Великим плюсом також стане наявність високорівневого входу, що дасть змогу під'єднати сабвуфер у штатні системи без RCA.
Технічні характеристики:
- Бренд: UAudio (Україна)
- Тип сабвуфера: активний сабвуфер
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 10" (25 см)
- Акустичне оформлення: фазоінвертор (ФІ)
- Потужність RMS: 200 Вт
- Максимальна потужність: 300 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 30 ~ 700 Гц
- Опір: 4 Ом
- Фільтр LPF: 50 - 150 Гц
- Фільтр Subsonic: 33 Гц
- Bass boost: +6 дБ
- Високорівневий вхід: є
Габаритні розміри (ДхШхВ): 317х487х385 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UAudio |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 10" |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальний діапазон частоти | 30 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 700 Гц |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Довжина | 317 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 5 150 ₴








