



5-канальний підсилювач 350 Вт UAudio Malva MVA-80.5 AB+D клас
6 390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2026
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
5-канальний підсилювач 350 Вт UAudio Malva MVA-80.5 AB+D клас
5-канальний підсилювач, від українського виробника UAudio Malva MVA-80.5 ідеально підійде для розвитку вашої акустичної системи. Гарне збирання, захист від перегрівання та потужні характеристики — сильні сторони цього підсилювача.
Технічні характеристики:
- Бренд: UAudio (Україна)
- Кількість каналів: 5 канальний
- Клас роботи: AB+D
- Потужність RMS на канал (4 Ом): 80 Вт
- Потужність RMS на канал (2 Ом): 120 Вт
- Потужність RMS — мостовий режим (4 Ом): 220 Вт
- Потужність сабвуферного каналу (4 Ом): 130 Вт
- Потужність сабвуферного каналу (2 Ом): 200 Вт
- Потужність сабвуферного каналу (1 Ом): 350 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 10 ~ 20000 Гц
- Фільтр LPF: 50-250 Гц
- Фільтр HPF: 20-8000 Гц
- Bass boost: 0-12 дБ
- Регулювання фази: 0-180 градусів
- Коефіцієнт нелінійних спотворень: 0.01
- Вага: 2.4 кг
Габаритні розміри (ДхШхВ): 320х155х55 мм
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UAudio |
| Кількість каналів | 5 |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 55 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас підсилювача | D, AB |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 80 Вт |
| Номінальна потужність (при 1 Ом) | 350 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 200 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 220 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 390 ₴


