Коаксіальна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 180 Вт DLS CRPP-2.6CX у штатні місця для Volkswagen, Skoda, Seat
7 990 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 2027
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коаксіальна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 180 Вт DLS CRPP-2.6CX у штатні місця для Volkswagen, Skoda, Seat
Коаксіальна акустика DLS CRPP-2.6CX — високоякісний двосмуговий комплект коаксіальної акустики з неперевершеним кришталево чистим звучанням. НЧ-динамік із дифузором зі скловолокна та гумовим підвісом. Пластиковий кошик із додаванням скловолокна, покритий порошковою фарбою. Цей комплект акустики — готове рішення для встановлення в штатні місця для автомобілів марки Volkswagen, Skoda, Seat.
Технічні характеристики:
- Бренд: DLS (Швеція)
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 90 Вт
- Максимальна потужність: 180 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 65 ~ 25000 Гц
- Чутливість: 90 дБ
- Опір: 3 Ом
- Матеріал кошика: пластик + скловолокно
- Матеріал дифузора: склотканина
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка ВЧ: 13 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 168 мм
- Монтажний діаметр: 154 мм
- Монтажна глибина: 75 мм
Готове рішення для встановлення в штатні місця для таких автомобілів:
- MAN TGE 2017-2022
- SEAT Alteza 2004-2015
- SEAT Alteza XL 2004-2015
- SEAT ARONA 2018-2021
- SEAT AROSA 1997-2004
- SEAT ATECA 2016-2021
- SEAT CORDOBA I I 2002-2009
- SEAT IBIZA III 2001-2008
- SEAT IBIZA IV 2008-2017
- SEAT IBIZA V 2018-2021
- SEAT LEON 2000-2005
- SEAT LEON II 2006-2012
- SEAT MII 2012-2021
- SEAT TOLEDO II 1994-2004
- SEAT TOLEDO III 2004-2009
- SEAT TOLEDO IV 2012-2019
- SKODA CITIGO 2012-2021
- SKODA FABIA I 1999-2007
- SKODA FABIA II 2007-2014
- SKODA FABIA III 2015-2021
- SKODA KAMIQ 2019-2021
- SKODA KAROQ 2018-2021
- SKODA KODIAQ 2017-2022
- SKODA OCTAVIA II 2004-2013
- SKODA OCTAVIA III 2013-2019
- SKODA ROOMSTER 2006-2015
- SKODA RAPID 2012-2021
- SKODA SCALA 2019-2021
- KODA SUPERB 2008-2015
- SKODA SUPERB 2016-2021
- SKODA YETI 2009-2017
- SKODA YETI II 2018-2021
- VW ARETON 2017-2021
- VW AMAROK 2010-2021
- VW ATLAS 2010-2021
- VW NEW BEETLE 1997-2011
- VW BEETLE 2011-2021
- VW BORA 1998-2005
- VW BORA VARIANT 1999-2005
- VW C-Trec 2016-2021
- VW CADDY 2020-2021
- VW CRAFTER II 2017-2021
- VW GOLF IV 1997-2004
- VW GOLF V 2004-2008
- VW 'GOLV VI 2008-2014
- VW GOLF VII 2012-2020
- VW GOLF VIII 2020-2021
- VW ID 3 2020+
- VW ID 4 2021+
- VW JETTA 2005-2010
- VW JETTA 2005-2010
- VW LAVIDA 2008-2018
- VW LUPO 1998-2005
- VW MAGOTAN 2013-2021
- VW NIVUS 2020-2021
- VW PASSAT 1996-2021
- VW POLO IV 2001-2009
- VW POLO V 2009-2016
- VW NEW SANTANA 2012-2021
- VW SCIROCCO 2008-2017
- VW T6.1 MULTIVAN 2020-2021
- VW TAREK 2018-2021
- VW TAYRON 2019-2021
- VW TERAMONT 2018-2021
- VW THARU 2018-2021
- VW TIGUAN 2007-2021
- VW TOURAN 2003-2021
- VW T-CROSS 2019-2021
- VW T-ROC CAB 2020-2021
- VW T-ROC 2017-2021
- VW UP E-UP! 2011-2021
- VW VENTO 2010-2020
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 3 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 180 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 25000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 65 Гц |
| Номінальна потужність | 90 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 90 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 990 ₴/комплект









