Коаксіальна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 75 Вт DLS Perfomance M226 2-смугова
3 190 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 2029
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коаксіальна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 75 Вт DLS Perfomance M226 2-смугова
Коаксіальна акустика DLS Perfomance M226 — високоякісний двосмуговий комплект коаксіальної акустики з неперевершеним, кришталево чистим звучанням. НЧ-динамік із дифузором зі склотканинини та гумовим підвісом. Сталевий кошик, покритий порошковою фарбою. Для поціновувачів якісного звуку.
Технічні характеристики:
- Бренд: DLS (Швеція)
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 50 Вт
- Максимальна потужність: 75 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 70 ~ 18000 Гц
- Чутливість: 85 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка ВЧ: 13 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: майлар
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
- Кросівери: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 165 мм
- Монтажний діаметр: 145 мм
- Монтажна глибина: 45 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 75 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 18000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 70 Гц |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 85 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 190 ₴/комплект







