Коаксіальна автоакустика 15х23 см (6х9" овали) 120 Вт DLS Perfomance M369 3-смугова
4 690 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 2032
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коаксіальна автоакустика 15х23 см (6х9" овали) 120 Вт DLS Perfomance M369 3-смугова
DLS Perfomance M369 — високоякісний трисмуговий комплект коаксіальної акустики з неперевершеним, кришталево чистим звучанням. НЧ-динамік із дифузором зі склотканинини та гумовим підвісом. Сталевий кошик, покритий порошковою фарбою. Для поціновувачів якісного звуку.
Технічні характеристики:
- Бренд: DLS (Швеція)
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 15х23 см (6х9") овали
- Кількість смуг: 3 смуги
- Потужність RMS: 80 Вт
- Максимальна потужність: 120 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 50 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 89 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: склотканина
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка ВЧ: 25.5 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
- Кросівери: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній розмір: 165х236 мм
- Монтажний розмір: 155х221 мм
- Монтажна глибина: 86 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 3 |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Форма | Овальна |
| Чутливість | 89 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 690 ₴/комплект







