Компонентна автоакустика 13 см (5.25") 90 Вт DLS Reference RCS5.2 2-смугова
6 690 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 2039
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компонентна автоакустика 13 см (5.25") 90 Вт DLS Reference RCS5.2 2-смугова
Компонентна акустика DLS Reference RCS5.2 — високоякісний двосмуговий комплект компонентної акустики з неперевершеним звучанням. НЧ-динамік із дифузором зі склотканинини та гумовим підвісом. Сталевий кошик, покритий порошковою фарбою. Новітня технологія з використанням гібридної магнітної системи. Для поціновувачів якісного звуку.
Технічні характеристики:
- Бренд: DLS (Швеція)
- Тип АС: компонентна
- Типорозмір АС: 13 см (5.25")
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 50 Вт
- Максимальна потужність: 90 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 50 ~ 22000 Гц
- Чутливість: 86 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: склотканина
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: технологія гібридної магнітної системи
- Звукова котушка ВЧ: 20 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
- Кросівери: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 130 мм
- Монтажний діаметр: 123 мм
- Монтажна глибина: 43 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 90 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 86 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 690 ₴/комплект








