Компонентна автоакустика 16-17 см (6-6.5") DLS Cruise CRPP-1.6 для Fiat, Citroen, Peugeot, Ford, Nissan, Opel
8 990 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 2041
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компонентна автоакустика 16-17 см (6-6.5") DLS Cruise CRPP-1.6 для Fiat, Citroen, Peugeot, Ford, Nissan, Opel
Компонентна акустика DLS Cruise CRPP-1.6 — високоякісний двосмуговий комплект компонентної акустики з неперевершеним, кришталево чистим звучанням. Динамік дифузора з композитного матеріалу та гумового підвісу. Пластиковий кошик, вкритий порошковою фарбою. Для поціновувачів якісного звуку. Цей комплект — готове рішення для встановлення в штатні місця для марок Fiat, Citroen, Peugeot, Dacia, Ford, Iveco, Nissan, Opel.
Технічні характеристики:
- Бренд: DLS (Швеція)
- Тип АС: компонентна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 100 Вт
- Максимальна потужність: 200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 55 ~ 25000 Гц
- Чутливість: 90 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: пластик
- Матеріал дифузора: склотканина
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка ВЧ: 20 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Кросівери: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 170 мм
- Монтажний діаметр: 158 мм
- Монтажна глибина: 69 мм
Готове рішення для встановлення в штатні місця для таких автомобілів:
Citroen
- Citroen Jumper 2006 - 2011
- Citroen Jumper 2011 -2014
- Citroen Jumper 2014 - 2022
- Citroen Relay 2006- 2022
- Dacia Dokker 2012 - 2017
- Dacia Lodgy 2012 - 2017
- Dacia Sandero 2013 -2016
Fiat
- Fiat 500 2007 - 2015
- Fiat 500 2015 - 2022
- Fiat Ducato 2006 - 2011
- Fiat Ducato 2011 - 2014
- Fiat Ducato 2014 - 2021
- Fiat Ducato 2021 - 2022
- Fiat Grande Punto 2005 - 2010
- Fiat Panda 2012 - 2020
- Fiat Punto Evo 2009 - 2011
- Fiat Punto 2010 - 2011
- Fiat Punto 2011 - 2012
- Fiat Punto 2012 - 2018
- Fiat Tipo 2016 - 2020
Ford
- Ford Ka 2009 - 2017
Iveco
- Iveco Daily 1999 - 2006
- Iveco Daily 2014 - 2022
Nissan
- Nissan Almera 2000 - 2002
- Nissan Almera2002 - 2007
- Nissan Tiida 2008 - 2011
Opel
- Opel Astra H 2004 - 2007
- Opel Astra H 2007 - 2010
- Opel Corsa D 2006 - 2008
- Opel Corsa D 2008 - 2010
- Opel Corsa D 2011 - 2014
- Opel Corsa D 2014 - 2019
- Opel Meriva A 2005 - 2010
- Opel Movano Cargo C 2021 - 2022
- Opel Omega B 1999 - 2003
- Opel Tigra (S93) 1994 - 2000
- Opel Tigra Twin Top 2004 - 2009
- Opel Vectra C (Z02) 2002 -2005
- Opel Vectra C (Z02) 2005 -2008
- Opel Vivaro A (X83) 2001 - 2006
- Opel Vivaro A (X83) 2006 - 2011
- Opel Vivaro (X83) 2011 - 2014
- Opel Zafira A (T98 MONOCAB) 1999 - 2002
- Opel Zafira A (T98 MONOCAB) 2002 - 2005
Peugeot
- Peugeot Boxer (Y) 2007 - 2011
- Peugeot Boxer 2011 - 2014
- Peugeot Boxer 2014 - 2022
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 25000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 55 Гц |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 90 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 990 ₴/комплект











