Компонентна автоакустика 16-17 см (6-6.5") DLS Cruise CRPP-2.6 у штатні місця для Volkswagen, Skoda, Seat
9 690 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 2042
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компонентна автоакустика 16-17 см (6-6.5") DLS Cruise CRPP-2.6 у штатні місця для Volkswagen, Skoda, Seat
Компонентна акустика DLS Cruise CRPP-2.6 — високоякісний двосмуговий комплект компонентної акустики з неперевершеним, кришталево чистим звучанням. Динамік дифузора з композитного матеріалу та гумового підвісу. Пластиковий кошик, вкритий порошковою фарбою. Для поціновувачів якісного звуку. Цей комплект — готове рішення для встановлення в штатні місця для марок Volkswagen, Skoda, Seat.
Технічні характеристики:
- Бренд: DLS (Швеція)
- Тип АС: компонентна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 100 Вт
- Максимальна потужність: 200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 60 ~ 25000 Гц
- Чутливість: 90 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: пластик
- Матеріал дифузора: склотканина
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка ВЧ: 13 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Кросівери: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 168 мм
- Монтажний діаметр: 151 мм
- Монтажна глибина: 65 мм
Готове рішення для встановлення в штатні місця для таких автомобілів:
SEAT
- SEAT ALTEA 2004 – 2015
- SEAT IBIZA 2001 - 2021
- SEAT LEON 2000 – 2012
- SEAT TOLEDO 1994 – 2019
SKODA
- SKODA FABIA 1999 – 2021
- SKODA ROOMSTER 2006 – 2015
- SKODA YETI 2009 – 2017
- SKODA KAMIQ 2017 – 2021
- SKODA RAPID 2012 – 2021
VOLKSWAGEN
- VW AMAROK 2010 – 2021
- VW BEETLE 1997 – 2011 VW CADDY 2020 – 2021
- VW CRAFTER 2017 – 2021
- VW GOLF IV 1997 – 2004
- VW GOLF VI – VIII 2008 – 2021
- VW ID3 2020
- VW ID4 2021
- VW LUPO 1998 – 2005
- VW PASSAT 1996 – 2015
- VW POLO 2001 – 2021
- VW SIROCCO 2008 – 2017
- VW T-CROSS 2019 – 2021
- VW T-ROC CAB 2020 – 2021
- VW T-ROC 2017 – 2021
- VW T6.1 2020 – 2021
- VW TIGUAN 2007 – 2016
- VW UP E-UP! 2011 – 2021
- VW VENTO 2010 – 2020
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 25000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 90 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 690 ₴/комплект











