


Сабвуферний динамік 10" (25 см) 1200 Вт DLS Reference RCS10.D2 2+2 Ом
9 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2048
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сабвуферний динамік 10" (25 см) 1200 Вт DLS Reference RCS10.D2 2+2 Ом
DLS Reference RCS10.D2 — високоякісний 10-дюймовий сабвуферний динамік із неперевершеним, кришталево чистим і м'яким басом, що чудово показує себе в багатьох акустичних оформленнях. Сабвуферний динамік із дифузором із пресованої целюлози та гумовим підвісом. Кошик із литого алюмінію покритий порошковою фарбою й має шар антирезонансного покриття, що забезпечує гарне й без вібраційне звучання.
Технічні характеристики:
- Виробник: DLS (Швеція)
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 10" (25 см)
- Потужність RMS: 600 Вт
- Максимальна потужність: 1200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 25 ~ 500 Гц
- Чутливість: 85 дБ
- Опір: 2+2 Ом
- Діаметр звукової котушки сабвуфера: 63.5 мм
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал кошика сабвуфера: литий алюміній
- Матеріал дифузора сабвуфера: пресована целюлоза
- Матеріал підвісу сабвуфера: спінена гума
- Матеріал магніту сабвуфера: ферит
Параметри Тиля-Смолу:
- Fs (резонансна частота): 33 Гц
- Qts (загальна добротність): 0.47
- VAS (еквівалентний об'єм): 26.2 л
- Qms (механічна добротність): 6.37
- Qes (електрична добротність): 0.51
- Sd (площа дифузора): 346
- Xmax (максимальне зміщення дифузора): 11
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 252 мм
- Монтажний діаметр: 234 мм
- Монтажна глибина: 97 мм
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 10" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 85 дБ |
| Країна виробник | Швеція |
| Мінімальний діапазон частоти | 25 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 500 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 690 ₴


