

Сабвуферний динамік 12" (30 см) 500 Вт DLS Perfomance MCW12 4 Ом
3 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2050
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сабвуферний динамік 12" (30 см) 500 Вт DLS Perfomance MCW12 4 Ом
DLS Perfomance MCW12 — високоякісний 12-дюймовий сабвуферний динамік із неперевершеним, кришталево чистим і м'яким басом. Сабвуферний динамік із дифузором із пресованої целюлози та гумовим підвісом. Кошик із штампованої сталі покритий порошковою фарбою, що забезпечує гарне та без вібраційне звучання.
Технічні характеристики:
- Виробник: DLS (Швеція)
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 12" (30 см)
- Потужність RMS: 250 Вт
- Максимальна потужність: 500 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 20 ~ 1000 Гц
- Чутливість: 88 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки сабвуфера: 51 мм
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал кошика сабвуфера: штампована сталь
- Матеріал дифузора сабвуфера: пресована целюлоза
- Матеріал підвісу сабвуфера: спінена гума
- Матеріал магніту сабвуфера: ферит
Параметри Тиля-Смолу:
- Fs (резонансна частота): 33.4 Гц
- Qts (загальна добротність): 0.52
- VAS (еквівалентний об'єм): 57 л
- Qms (механічна добротність): 6.16
- Qes (електрична добротність): 0.56
- Sd (площа дифузора): 491
- Xmax (максимальне зміщення дифузора): 9
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 300 мм
- Монтажний діаметр: 280 мм
- Монтажна глибина: 130 мм
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 88 дБ |
| Країна виробник | Швеція |
| Мінімальний діапазон частоти | 20 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 1000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴


