Сабвуферний динамік 10" (25 см) 400 Вт DLS Perfomance MCW10 4 Ом
DLS Perfomance MCW10 — високоякісний 10-дюймовий сабвуферний динамік із неперевершеним, кришталево чистим і м'яким басом. Сабвуферний динамік із дифузором із пресованої целюлози та гумовим підвісом. Кошик із штампованої сталі покритий порошковою фарбою, що забезпечує гарне та без вібраційне звучання.
Технічні характеристики:
- Виробник: DLS (Швеція)
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 10" (25 см)
- Потужність RMS: 200 Вт
- Максимальна потужність: 400 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 25 ~ 1000 Гц
- Чутливість: 87 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки сабвуфера: 50 мм
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал кошика сабвуфера: штампована сталь
- Матеріал дифузора сабвуфера: пресована целюлоза
- Матеріал підвісу сабвуфера: спінена гума
- Матеріал магніту сабвуфера: ферит
Параметри Тиля-Смолу:
- Fs (резонансна частота): 40 Гц
- Qts (загальна добротність): 0.44
- VAS (еквівалентний об'єм): 21.4 л
- Qms (механічна добротність): 5.08
- Qes (електрична добротність): 0.48
- Sd (площа дифузора): 300
- Xmax (максимальне зміщення дифузора): 9
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 250 мм
- Монтажний діаметр: 230 мм
- Монтажна глибина: 115 мм
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 10" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 87 дБ |
| Країна виробник | Швеція |
| Мінімальний діапазон частоти | 25 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 1000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴




