


4-канальний підсилювач 220 Вт DLS Reference CCi44 AB клас
9 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2053
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4-канальний підсилювач 220 Вт DLS Reference CCi44 AB клас
Високоякісний підсилювач із неперевершеним, чистим вихідним сигналом, який надає вашій акустичній системі преміальний статус і ефективність, яка відтвориться на компонентах акустичної системи. Наявність високорівневого входу на ньому робить його практичнішим для встановлення в штатні акустичні системи, що не мають виходу RCA.
Технічні характеристики:
- Виробник: DLS (Швеція)
- Кількість каналів: 4 канальний
- Клас роботи: AB
- Потужність RMS на канал (4 Ом): 85 Вт
- Потужність RMS на канал (2 Ом): 110 Вт
- Потужність RMS — мостовий режим (4 Ом): 220 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 10 ~ 60000 Гц
- Співвідношення сигнал/шум: 110
- Фільтр LPF: 50 - 500 ГЦ
- Фільтр HPF: 50 - 500 Гц
- Високорівневий вхід: є
- Кофіцієнт демпфіювання: 250
- Коефіцієнт нелінійних спотворень: 0.02
- Вага: 2.4 кг
Габаритні розміри (ДхШхВ): 320x129x55 мм
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Країна виробник | Швеція |
| Висота | 55 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 320 мм |
| Клас підсилювача | AB |
| Кількість каналів | 4 |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 110 Вт |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 85 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 220 Вт |
| Стан | Новий |
| Ширина | 129 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 990 ₴


