


1-канальний підсилювач 1000 Вт DLS Signature S1 D клас
13 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2057
- +380 (98) 743-63-37
1-канальний підсилювач 1000 Вт DLS Signature S1 D клас
Дійсно чудовий підсилювач взагалі не видає жодного зайвого звуку. Серія Signature має неперевершено низький рівень спотворень і надзвичайно високе співвідношення сигналу до шуму, що дає змогу чути тільки кришталево чистий звук і відчути нові деталі ваших улюблених пісень із сильним середнім басом і разючою потужністю. Жодна деталь не залишилася непоміченою, від індивідуальної системи охолодження до джерела живлення. Під час використання разом із цифровим звуковим процесором можна обійти всі схеми попереднього підсилювача, даючи змогу DSP отримати повний контроль над усіма параметрами настроювання звуку. Це дає змогу чистому та незмінному сигналу повністю досягти етапу посилення без погіршення звуку. Насолоджуйтеся музикою в повному обсязі, незмінною й ідеальною із серією Signature. Наявність високорівневого входу на ньому робить його практичнішим для встановлення в штатні акустичні системи, що не мають виходу RCA.
Технічні характеристики:
- Виробник: DLS (Швеція)
- Кількість каналів: 1 канальний
- Клас роботи: D
- Потужність RMS на канал (4 Ом): 450 Вт
- Потужність RMS на канал (2 Ом): 800 Вт
- Потужність RMS на канал (1 Ом): 1000 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 20 ~ 300 Гц
- Співвідношення сигнал/шум: 94
- Фільтр LPF: 35 - 250 ГЦ
- Фільтр Subsonic: 0-30 Гц
- Bass boost: 0-6 дБ
- Високорівневий вхід: є
- Регулювання фази: 0-180 градусів
- Кофіцієнт демпфіювання: 150
- Коефіцієнт нелінійних спотворень: 0.01
- Вага: 2.9 кг
Габаритні розміри (ДхШхВ): 370х129х54 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Кількість каналів | 1 |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 54 мм |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас підсилювача | D |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 450 Вт |
| Номінальна потужність (при 1 Ом) | 1000 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 800 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 13 890 ₴


