Автоакустика мідбас 16-17 см (6-6.5") 200 Вт DLS Scandinavia 165
Високоякісний комплект акустики з неперевершеним, кришталево чистим звучанням. НЧ-динамік із дифузором зі склотканинини та гумовим підвісом. Кошик із литого алюмінію покритий порошковою фарбою, що забезпечує гарне й без вібраційне звучання. Збалансована структура дротового магніту, що використовується в драйверах Scandinavia, аналогічна технології деяких брендів домашньої аудіосистеми High-End.
Технічні характеристики:
- Бренд: DLS (Швеція)
- Тип АС: мідбас
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 1 смуга
- Потужність RMS: 100 Вт
- Максимальна потужність: 200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 50 ~ 4500 Гц
- Чутливість: 91 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: литий алюміній
- Матеріал дифузора: скловолокно
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
- Діаметр звукової котушки: 25.5 мм
- Захисні решітки: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 165 мм
- Монтажний діаметр: 140 мм
- Монтажна глибина: 65 мм
Кількість у пакунку: 2 шт. (пара)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 4500 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Мідбас |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 91 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 990 ₴/комплект







