


Середньочастотна автоакустика 7.5 см (3") 75 Вт DLS Scandinavia 75
7 990 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 2062
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Середньочастотна автоакустика 7.5 см (3") 75 Вт DLS Scandinavia 75
Високоякісний комплект акустики з неперевершеним, кришталево чистим звучанням. СЧ-динамік із дифузором із пресованої целюлози та гумовим підвісом. Кошик із литого алюмінію покритий порошковою фарбою, що забезпечує гарне й без вібраційне звучання.
Технічні характеристики:
- Бренд: DLS (Швеція)
- Тип АС: середньочастотна
- Типорозмір АС: 7.5 см (3")
- Кількість смуг: 1 смуга
- Потужність RMS: 50 Вт
- Максимальна потужність: 75 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 100 ~ 10000 Гц
- Чутливість: 85 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: литий алюміній
- Матеріал дифузора: пресована целюлоза
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
- Діаметр звукової котушки: 25 мм
- Захисні решітки: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 84 мм
- Монтажний діаметр: 76 мм
- Монтажна глибина: 38 мм
Кількість у пакунку: 2 шт. (пара)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 75 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 10000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 100 Гц |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 3" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 85 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 990 ₴/комплект


