



Високочастотна автоакустика твітер 2.5 см (1") 75 Вт DLS Reference RC25
2 790 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 2065
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високочастотна автоакустика твітер 2.5 см (1") 75 Вт DLS Reference RC25
Високоякісні високочастотні динаміки з неперевершеним кришталево чистим звучанням. ВЧ-динамік із мембраною із шовку.
Технічні характеристики:
- Бренд: DLS (Швеція)
- Тип АС: високочастотна (твітер)
- Типорозмір АС: 2.5 см (1")
- Кількість смуг: 1 смуга
- Потужність RMS: 50 Вт
- Максимальна потужність: 75 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 1500 ~ 22000 Гц
- Чутливість: 93 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал мембрани: шовк
- Матеріал магніту: неодим
- Діаметр звукової котушки: 25 мм
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 30 мм
- Монтажний діаметр: 20 мм
- монтажна глибина: 25 мм
Кількість у пакунку: 2 шт. (пара)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 75 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Мінімальний діапазон частоти | 1500 Гц |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Твітер |
| Типорозмір | 1" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 93 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴/комплект


