Компонентна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 240 Вт GAS MAD K2-64 2-смугова
4 690 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 2067
- +380 (98) 743-63-37
Компонентна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 240 Вт GAS MAD K2-64 2-смугова
Бренд GAS народився і виріс на пристрасті двох поколінь ще 1997 року, але їхня відданість автомобільній аудіосистемі впродовж багатьох років тільки зміцнювалася! Компанія GAS Audio Power, родом зі Швеції, продовжує розширювати кордони, щоб надати шанувальникам акустичних систем великі, найкращі та якісні звукові компоненти для багатьох майбутніх поколінь!
GAS MAD K2-64 — високоякісний комплект акустики для вашого автомобіля. Конструкція кросовера для високочастотного динаміка являє собою фільтр високих частот 12 дБ з параметрами рівня (високий або низький) на вибір. Він також має високоякісний конденсатор і індуктор із повітряним осердям. НЧ-динамік серії K2 також обладнаний індуктором із повітряним осердям, але з фільтром низьких частот 6 дБ, щоб захистити ваші нові динаміки від спотворення низьких частот. Тепер ви можете слухати улюблені треки так голосно, як хочете, так і, як це було задумано.
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Тип АС: компонентна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 120 Вт
- Максимальна потужність: 240 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 60 ~ 21000 Гц
- Чутливість: 92 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен IMPP
- Матеріал підвісу: бутилкаучук
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка ВЧ: 25 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
- Кросівери: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 165 мм
- Монтажний діаметр: 145 мм
- Монтажна глибина: 60 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 240 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 21000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Номінальна потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 92 дБ |
- Ціна: 4 690 ₴/комплект











