Коаксіальна автоакустика 15х23 см (6х9" овали) 260 Вт GAS MAD X2-694 3-смугова
3 990 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 2069
- +380 (98) 743-63-37
Коаксіальна автоакустика 15х23 см (6х9" овали) 260 Вт GAS MAD X2-694 3-смугова
Бренд GAS народився і виріс на пристрасті двох поколінь ще 1997 року, але їхня відданість автомобільній аудіосистемі впродовж багатьох років тільки зміцнювалася! Компанія GAS Audio Power, родом зі Швеції, розширює межі, щоб надати шанувальникам акустичних систем великі, найкращі та якісні звукові компоненти для багатьох майбутніх поколінь.
Динамік має 13-міліметровий твіттер із мембрани із шовку з магнітною структурою "NEO" — це означає, що ви отримуєте підвищену дисперсію й позавісне відтворення. Твіт також містить вбудований кросовер. Таке невидиме розташування робить зовнішній вигляд динаміка дуже елегантним і привабливим. Цей комплект акустики можна сміливо під'єднувати як від головного пристрою, так і під'єднати під зовнішній підсилювач, що зробить звучання ще потужнішим, голоснішим і якіснішими.
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 15х23 см (6х9") овали
- Кількість смуг: 3 смуги
- Потужність RMS: 130 Вт
- Максимальна потужність: 260 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 50 ~ 21000 Гц
- Чутливість: 94 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен IMPP
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка ВЧ: 13 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній розмір: 166x235 мм
- Монтажний розмір: 220х150 мм
- Монтажна глибина: 72 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 3 |
| Максимальна потужність | 260 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 21000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 130 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Форма | Овальна |
| Чутливість | 94 дБ |
- Ціна: 3 990 ₴/комплект







