Коаксіальна автоакустика 10 см (4") 120 Вт GAS MAD X2-44 2-смугова
2 390 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 2074
- +380 (98) 743-63-37
Коаксіальна автоакустика 10 см (4") 120 Вт GAS MAD X2-44 2-смугова
Бренд GAS народився і виріс на пристрасті двох поколінь ще 1997 року, але їхня відданість автомобільній аудіосистемі впродовж багатьох років тільки зміцнювалася! Компанія GAS Audio Power, родом зі Швеції, розширює межі, щоб надати шанувальникам акустичних систем великі, найкращі та якісні звукові компоненти для багатьох майбутніх поколінь.
GAS MAD X2-44 — комплект високоякісної акустики. Динамік має 13-міліметровий твіттер, мембрана якого виготовлена із шовку та магнітною структурою "NEO" — це означає, що ви отримуєте підвищену дисперсію та позавісне відтворення. Твіт також містить вбудований кросовер. Таке невидиме розташування робить зовнішній вигляд динаміка дуже елегантним і привабливим.
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 10 см (4")
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 60 Вт
- Максимальна потужність: 120 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 95 ~ 21000 Гц
- Чутливість: 90 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен IMPP
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка ВЧ: 13 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 102 мм
- Монтажний діаметр: 93 мм
- Монтажна глибина: 45 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 21000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 95 Гц |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 4" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 90 дБ |
- Ціна: 2 390 ₴/комплект







