Естрадна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 200 Вт GAS MAD PM2-64
2 890 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 2078
- +380 (98) 743-63-37
Естрадна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 200 Вт GAS MAD PM2-64
Бренд GAS народився і виріс на пристрасті двох поколінь ще 1997 року, але їхня відданість автомобільній аудіосистемі впродовж багатьох років тільки зміцнювалася! Компанія GAS Audio Power, родом зі Швеції, розширює межі, щоб надати шанувальникам акустичних систем великі, найкращі та якісні звукові компоненти для багатьох майбутніх поколінь.
Середньочастотні естрадні динаміки GAS MAD PM2-64 зроблені тільки для одного — бути гучними. Настав час для вибору напрямку автозвуку, SQ або SPL. Дифузор динаміків зроблений із пресованого паперу з використанням технології посилення під надзвичайно великим тиском. Потужні феритові магніти та підвіс із тканини. Цей комплект акустики високої якості послугує чудовою модернізацією вашої звукової системи в авто.
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Тип АС: естрадна середньочастотна (гучний звук)
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 1 смуга
- Потужність RMS: 100 Вт
- Максимальна потужність: 200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 90 ~ 12000 Гц
- Чутливість: 94 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: пресований папір
- Матеріал підвісу: тканина
- Матеріал магніту: ферит
- Діаметр звукової котушки: 38 мм
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 165 мм
- Монтажний діаметр: 144 мм
- Монтажна глибина: 74 мм
Кількість у пакунку: 2 шт. (пара)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 12000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 90 Гц |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 94 дБ |
- Ціна: 2 890 ₴/комплект











