Естрадна автоакустика 20 см (8") 140 Вт GAS MAD PM1-84
1 990 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 2079
- +380 (98) 743-63-37
Естрадна автоакустика 20 см (8") 140 Вт GAS MAD PM1-84
Бренд GAS народився і виріс на пристрасті двох поколінь ще 1997 року, але їхня відданість автомобільній аудіосистемі впродовж багатьох років тільки зміцнювалася! Компанія GAS Audio Power, родом зі Швеції, розширює межі, щоб надати шанувальникам акустичних систем великі, найкращі та якісні звукові компоненти для багатьох майбутніх поколінь.
Середньочастотні естрадні динаміки GAS MAD PM1-84 зроблені тільки для одного — бути гучними. Настав час для вибору напрямку автозвуку, SQ або SPL. Дифузор динаміків зроблений із пресованого паперу з використанням технології посилення під надзвичайно великим тиском. Потужні феритові магніти та підвіс із тканини. Цей комплект акустики високої якості послугує чудовою модернізацією вашої звукової системи в авто.
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Тип АС: естрадна середньочастотна (гучний звук)
- Типорозмір АС: 20 см (8")
- Кількість смуг: 1 смуга
- Потужність RMS: 70 Вт
- Максимальна потужність: 140 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 90 ~ 10000 Гц
- Чутливість: 93 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: пресований папір
- Матеріал підвісу: тканина
- Матеріал магніту: ферит
- Діаметр звукової котушки: 25.5 мм
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 205 мм
- Монтажний діаметр: 185 мм
- Монтажна глибина: 70 мм
Кількість у пакунку: 2 шт. (пара)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 140 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 10000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 90 Гц |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 8" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 93 дБ |
- Ціна: 1 990 ₴/комплект











