Естрадна автоакустика 25 см (10") 300 Вт GAS MAD PM2-104 (1 шт.)
2 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2081
- +380 (98) 743-63-37
Естрадна автоакустика 25 см (10") 300 Вт GAS MAD PM2-104 (1 шт.)
Бренд GAS народився і виріс на пристрасті двох поколінь ще 1997 року, але їхня відданість автомобільній аудіосистемі впродовж багатьох років тільки зміцнювалася! Компанія GAS Audio Power, родом зі Швеції, розширює межі, щоб надати шанувальникам акустичних систем великі, найкращі та якісні звукові компоненти для багатьох майбутніх поколінь.
Середньочастотний естрадний динамік GAS MAD PM2-104 зроблений тільки для одного — бути гучним. Настав час для вибору напрямку автозвуку, SQ або SPL. Дифузор динаміка зроблений із пресованого паперу з використанням технології посилення під надзвичайно великим тиском. Потужний феритовий магніт і підвіс із тканини. Цей динамік високої якості послугує чудовою модернізацією вашої звукової системи в авто.
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Тип АС: естрадна середньочастотна (гучний звук)
- Типорозмір АС: 25 см (10")
- Кількість смуг: 1 смуга
- Потужність RMS: 150 Вт
- Максимальна потужність: 300 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 50 ~ 10000 Гц
- Чутливість: 97 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: пресований папір
- Матеріал підвісу: тканина
- Матеріал магніту: ферит
- Діаметр звукової котушки: 38 мм
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 257 мм
- Монтажний діаметр: 233 мм
- Монтажна глибина: 102 мм
Кількість у пакунку: 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 10000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 10" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 97 дБ |
- Ціна: 2 690 ₴








