



Високочастотна автоакустика рупорні твітери 2.5 см (1") 120 Вт GAS MAD PT3-254
3 950 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 2082
- +380 (98) 743-63-37
Високочастотна автоакустика рупорні твітери 2.5 см (1") 120 Вт GAS MAD PT3-254
GAS MAD PT3-254 може похвалитися надзвичайно високою чутливістю на 105 дБ, що забезпечує шалену гучність звуку. Завдяки їхньому неймовірному розсіюванню тепла та характеру розсіювання звуку ваші улюблені пісні будуть чітко чутні під будь-яким кутом і на будь-якій відстані незалежно від об'єму. Ці твітери не просто гучні та дикі, вони ще й розраховані на тривалий термін експлуатації. Вони обладнані неодимовим магнітом, відомим своїми потужними, але легкими властивостями, що забезпечують PT3-254 потужність, необхідну для задоволення ваших потреб у рівні звукового тиску. Твітер також має алюмінієву раму та дифузор, які неймовірно міцні та здатні витримувати найсуворіші умови, але водночас зберігають мінімальне тепло.
Рупорні твітери GAS MAD PT3-254 створені для кришталево чистого звуку, обладнані мідним короткозамкнутим кільцем для зниження спотворень, гарантуючи, що ви почуєте кожну частину своєї улюбленої музики без жодних небажаних спотворень. Завдяки вбудованому кросоверу 12 дБ ці високочастотні динаміки захищені та можуть відтворювати ще більше звуку, доводячи ваш звук до екстремального рівня.
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Тип АС: високочастотна (ручні твітери)
- Типорозмір АС: 2.5 см (1")
- Кількість смуг: 1 смуга
- Потужність RMS: 60 Вт
- Максимальна потужність: 120 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 3000 ~ 22000 Гц
- Чутливість: 105 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал мембрани: алюміній
- Матеріал магніту: неодим
- Діаметр звукової котушки: 25.5 мм
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 57 мм
- Монтажний діаметр: 44 мм
- монтажна глибина: 48 мм
Кількість у пакунку: 2 шт. (пара)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Країна виробник | Швеція |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Мінімальний діапазон частоти | 3000 Гц |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Твітер |
| Типорозмір | 1" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 105 дБ |
- Ціна: 3 950 ₴/комплект


