Сабвуферний динамік 10" (25 см) 3000 Вт GAS MAX S1-10D2 2+2 Ом
10 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2087
- +380 (98) 743-63-37
Сабвуферний динамік 10" (25 см) 3000 Вт GAS MAX S1-10D2 2+2 Ом
Бренд GAS народився і виріс на пристрасті двох поколінь, і їхня відданість автомобільній аудіосистемі впродовж багатьох років тільки зміцнювалася! Компанія GAS Audio Power, родом зі Швеції, розширює межі, щоб надати шанувальникам гучних систем великі, найкращі та гучніші звукові компоненти для багатьох майбутніх поколінь.
Сабвуфери серії MAX розроблені, щоб перевірити межі дозволено та відповідати вашій відданості продуктивності та стилю. Створено для "хардкорних басистів" — з жорстким і міцним дифузором, що ідеально балансує приголомшливу потужність, вагу та чіткість. Пилозахисний ковпак виготовлений із сучасного матеріалу "IMPP" з унікальним 3D-дизайном. На борту цього сабвуфера дві котушки з опором 2 Ом, потужний феритовий магніт і повністю мідна звукова котушка. Для поціновувачів високоякісного, потужного, чистого та глибокого баса.
Технічні характеристики:
- Виробник: GAS (Швеція)
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 10" (25 см)
- Потужність RMS: 1500 Вт
- Максимальна потужність: 3000 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 25 ~ 200 Гц
- Чутливість: 82 дБ
- Опір: 2+2 Ом
- Діаметр звукової котушки сабвуфера: 76.5 мм
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал кошика сабвуфера: литий алюміній
- Матеріал дифузора сабвуфера: непресований папір посилений мінералами слюди
- Матеріал підвісу сабвуфера: спінена гума
- Матеріал магніту сабвуфера: ферит
Параметри Тиля-Смолу:
- Fs (резонансна частота): 31 Гц
- Qts (загальна добротність): 0.49
- VAS (еквівалентний об'єм): 14.9 л
- Qms (механічна добротність): 5.71
- Qes (електрична добротність): 0.53
- Sd (площа дифузора): 330
- Xmax (максимальне зміщення дифузора): 20
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 275 мм
- Монтажний діаметр: 185 мм
- Монтажна глибина: 166 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 10" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 82 дБ |
| Країна виробник | Швеція |
| Мінімальний діапазон частоти | 25 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 200 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 10 490 ₴










