Сабвуферний динамік 12" (30 см) 600 Вт GAS MAD S1-124 4 Ом
3 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2095
- +380 (98) 743-63-37
Сабвуферний динамік 12" (30 см) 600 Вт GAS MAD S1-124 4 Ом
Бренд GAS народився і виріс на пристрасті двох поколінь, і їхня відданість автомобільній аудіосистемі впродовж багатьох років тільки зміцнювалася! Компанія GAS Audio Power, родом зі Швеції, розширює межі, щоб надати шанувальникам гучних систем великі, найкращі та гучніші звукові компоненти для багатьох майбутніх поколінь.
Сабвуфери серії MAD розроблені, щоб перевірити межі дозволено та відповідати вашій прихильності до продуктивності та стилю. Створені для прихильників м'якого розміреного баса, але з жорстким і міцним дифузором із поліпропілену "IMPP". Дифузор серії S1 формується під тиском, що витримує сильний резонанс і навантаження на розрив мембрани. Ця технологія ідеально балансує приголомшливу потужність, м'якість і чіткість. Пилозахисний ковпак виготовлений із сучасного матеріалу "IMPP", що має унікальний 3D-дизайн. 2-дюймова звукова котушка виготовлена з "PCW" (чиста мідь). До цього сабвуферного динаміка була застосована система DVSTM (система подвійної вентиляції) для зменшення спотворень і підвищення тепловіддання. Для поціновувачів високоякісного, потужного, чистого та глибокого баса.
Технічні характеристики:
- Виробник: GAS (Швеція)
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 12" (30 см)
- Потужність RMS: 300 Вт
- Максимальна потужність: 600 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 27 ~ 200 Гц
- Чутливість: 86.2 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки сабвуфера: 51 мм
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал кошика сабвуфера: штампована сталь
- Матеріал дифузора сабвуфера: поліпропілен IMPP
- Матеріал підвісу сабвуфера: спінена гума
- Матеріал магніту сабвуфера: ферит
Параметри Тиля-Смолу:
- Fs (резонансна частота): 32 Гц
- Qts (загальна добротність): 0.59
- VAS (еквівалентний об'єм): 75 л
- Qms (механічна добротність): 4.06
- Qes (електрична добротність): 0.72
- Sd (площа дифузора): 530
- Xmax (максимальне зміщення дифузора): 17
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 312 мм
- Монтажний діаметр: 278 мм
- Монтажна глибина: 127 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 86.2 дБ |
| Країна виробник | Швеція |
| Мінімальний діапазон частоти | 27 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 200 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 290 ₴







