Сабвуфер пасивний корпусний 800 Вт GAS MAX B1-16
Корпус MAX B1 має оптимізовану конструкцію слот-порту з високим вихідним потоком повітря, яка гарантує, що ви отримаєте більш захопливий досвід прослуховування завдяки поліпшеному розширенню та відгуку. До комплекту MAX B1-16 ми також додали спеціальні ніжки, які дають змогу вам спрямовувати сабвуфер вниз. Ця функція ідеально підходить для тих, хто хоче вичавити кожен можливий дБ із корпусу. У корпусі встановлений 6,5-дюймовий сабвуфер із жорстким і міцним конусом, виготовленим із непресованого паперу з мінералами слюди та потужна підвіска з піни з високими кренами — ви відчуєте грандіозний рух конуса та музичність, як ніколи раніше. Сабвуфер має подвійні складені один над одним феритові магніти HQ, хрестовина Nomex і сталевий кошик HD. Для поціновувачів якісного та глибокого баса.
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Тип сабвуфера: пасивний сабвуфер
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 6.5" (16.5 см)
- Акустичне оформлення: фазоінвертор (ФІ)
- Потужність RMS: 400 Вт
- Максимальна потужність: 800 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 30 ~ 200 Гц
- Чутливість: 81 дБ
- Опір: 2+2 Ом
- Діаметр звукової котушки сабвуфера: 50.8 мм
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал кошика сабвуфера: литий алюміній
- Матеріал дифузора сабвуфера: непресований папір посилений мінералами слюди
- Матеріал підвісу сабвуфера: спінена гума
- Матеріал магніту сабвуфера: ферит
Параметри Тиля-Смолу:
- Fs (резонансна частота): 48.3 Гц
- Qts (загальна добротність): 0.43
- VAS (еквівалентний об'єм): 3.9 л
- Qms (механічна добротність): 4.57
- Qes (електрична добротність): 0.48
- Sd (площа дифузора): 143
- Xmax (максимальне зміщення дифузора): 11
Габаритні розміри (ДхШхВ): 420х280х148 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 6,5" |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 81 дБ |
| Країна виробник | Швеція |
| Мінімальний діапазон частоти | 30 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 200 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Довжина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 6 890 ₴








