



Світлодіодні автолампи LED Prime-X FOG HB3 (9005) 5000 K 45 W 12-24 V (2 шт.)
3 510 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 1177
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED Prime-X FOG HB3 (9005) 5000 K 45 W 12-24 V (2 шт.)
Представляємо до вашої уваги світлодіодні лампи Prime-X серії Fog (збільшеної потужності). Підвищене охолодження діодів дало можливість збільшити світловий потік на 40%. Проста конструкція лампи та її розмір дасть можливість самостійно встановити комплект на автомобіль. Все, що потрібно зробити — просто зафіксувати лампу в фарі та закрити кришку фари.
Завдяки правильному розміщенню діодів на лампі Prime-X Fog і правильно витриманому фокусному відстаней — Ви отримуєте чітку світло-теневу межу, яка максимально освітлює проглядається вами зона дороги до верхньої межі, вище якої світло може засліпити водія зустрічного транспортного засобу. Порівнюючи з галогеновими лампами, світлодіодна лампа Prime-X Fog випромінює вчетверо більше світла та має збільшений термін експлуатації — 50000 годин проти 300 годин галогену.
Технічні характеристики:
- Виробник: Prime-X
- Серія ламп: FOG
- Цоколь лампи: HB3 (9005)
- Потужність лампи: 45 Вт
- Робоча напруга: 12-24 Вольт
- Колірна температура: 5000К (біле світло)
- Влагозащита: IP 67
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор + кулер
- EMC-фільтр встановлений на лампах для уникнення будь-яких радіопереходів
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | HB3 |
| Виробник | Prime-X |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 510 ₴/комплект


