Світлодіодні автолампи LED 100W DECKER D5S PL-04 6000 K 10000 Lm з CAN BUS обманкою (2 шт.)
2 588 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 001550
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED 100W DECKER D5S PL-04 6000 K 10000 Lm з CAN BUS обманкою (2 шт.)
Високоякісні та потужні (100 Вт) світлодіодні автомобільні LED-лампи від виробника DECKER. Новітні технології з виробництва світлодіодів дали змогу розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий. Радіатор з авіаційного алюмінію та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються. Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп. Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп DECKER:
- висока потужність ламп 100 Вт;
- добра концентрація світла;
- стійкість до перепадів напруги;
- стійкість до вібрації
- гарна система охолодження: алюмінієвий радіатор + кулер;
- чудовий вологозахист ламп;
- компактний розмір (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором);
- екологічність: світлодіодні лампи вважаються найбезпечнішими для довкілля;
- довговічність і великий ресурс роботи.
Технічні характеристики:
- Виробник: DECKER
- CAN BUS: є
- Серія ламп: PL-04
- Цоколь лампи: D5S
- Світловий потік: 10000 Лм
- Потужність ламп: 100 Вт
- Колірна температура: 6000К (біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор + кулер
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Сумісність з автомобілями:
- Volkswagen Tiguan 13-17
- Volkswagen Sagitar 17
- Volkswagen Magotan 17
- Audi A4L 17-19
- Kia K3 16-17
- Volkswagen Golf 7 17
- Audi A3 17-19
- Audi A6/Q3 17-19
- Volkswagen Tiguan L 17-19
- Volkswagen Passat 17
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | D5S |
| Виробник | DECKER |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 100 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 588 ₴/комплект









