Світлодіодні автолампи LED Prime-X TX PRO HB4 (9006) 5000 K 37W 12-24 V (2шт.)
2 550 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 1187
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED Prime-X TX PRO HB4 (9006) 5000 K 37W 12-24 V (2шт.)
Представляємо до вашої уваги світлодіодні лампи Prime-X серії TX Pro з вбудованим драйвером. Нові технології та креативні рішення тм Prime-X дали змогу створити нову лампу TX Pro з вищими характеристиками світла та низькою ціною виробництва. Первинним завданням компанії Prime-X є випуск якісного продукту за доступною ціною. Світлодіодні чипи нового покоління Lattice мають низку характеристик, завдяки яким лампа Prime-X TX Pro має перевагу перед конкурентами. Lattice чип під час роботи виділяє в кілька разів менше тепла. Саме тепло і перешкоджало збільшенню потужності світла та вело до додаткових витрат на охолодження лампи.
Особливістю цих ламп є їхній розмір. Завдяки вбудованому драйверу, лампи серії TX Pro можуть бути встановлені всередині будь-якої фари, незалежно від розміру самої фари. Лампу можна розташувати в фарі та закрити кришкою фари. Саме таке встановлення гарантує 100% вологозахист лампи та драйвера. Проста конструкція лампи та її розмір дасть можливість самостійно встановити комплект на автомобіль. Все, що потрібно зробити — просто зафіксувати лампу в фарі та закрити кришку фари.
Завдяки правильному розміщенню діодів на лампі Prime-X TX Pro і правильно витриманому фокусному відстаней — Ви отримуєте чітку світло-теневу межу, яка максимально освітлює проглядається вами зона дороги до верхньої межі, вище якої світло може засліпити водія зустрічного транспортного засобу. Порівнюючи з галогеновими лампами, світлодіодна лампа Prime-XTX Pro випромінює втричі більше світла та має збільшений термін експлуатації — 50000 годин проти 300 годин галогену. Для уникнення будь-яких радіо перешкод на лампах встановлений EMC-фільтр.
Технічні характеристики:
- Виробник: Prime-X
- Серія ламп: TX PRO
- Цоколь лампи: HB4 (9006)
- Потужність лампи: 37 Вт
- Робоча напруга: 12-24 Вольт
- Колірна температура: 5000К (біле світло)
- Влагозащита: IP 67
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор + кулер
- EMC-фільтр встановлений на лампах для уникнення будь-яких радіопереходів
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | HB4 |
| Виробник | Prime-X |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 37 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 2 550 ₴/комплект










