


Світлодіодні автолампи LED CYCLONE H11 TYPE 41 5700 K 18000 Lm 100 W CAN BUS обманкою (2 шт.)
2 032 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 001538
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED CYCLONE H11 TYPE 41 5700 K 18000 Lm 100 W CAN BUS обманкою (2 шт.)
Високоякісні та надпотужні (100 вт) світлодіодні LED-лампи нового покоління від виробника CYCLONE. Інтелектуальна система охолодження з використанням 2 мідних теплових трубок збільшеного діаметра, системи контролю температури чипа та застосування високошвидкісного вентилятора дали змогу досягти максимального світловіддання чипів 4575 Flip Chip. Зовнішній драйвер застосований у цих лампах на новітній елементній базі, із застосуванням тільки якісних елементів і обладнаний модулем обходження помилки бортового комп'ютера, контролем температури чипів, стабілізатором вихідної напруги та струму. Кожна лампа проходить повний цикл перевірок, що дає змогу впевнено гарантувати стабільну роботу впродовж усього рядка експлуатації.після заміни штатних ламп автомобіля.

Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп.

Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп CYCLONE серії TYPE 41:
- Висока потужність ламп (100 Вт)
- Потужний світловий потік (18000 Lm)
- Чудова концентрація світла
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна інтелектуальна система охолодження: алюмінієвий радіатор + мідь і вентилятор
- Збільшені розміри мідних теплових трубок, для кращого охолодження
- Вбудований терморезистор для захисту лампи від перегрівання
- Компактний розмір (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором)
- Зовнішній драйвер
- Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера (CAN BUS)
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Серія ламп: TYPE 41
- CAN BUS: є
- Цоколь лампи: H11
- Світловий потік: 18000 Лм
- Потужність лампи: 100 Вт
- Колірна температура: 5700К (кристально біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор + кулер
- Посадкова глибина: 30 мм
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Виробник | Cyclone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 100 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 032 ₴/комплект


