Світлодіодні автолампи LED CYCLONE H7 TYPE 27S 5000K 5100 Lm 26 W (2 шт.)
Завдяки більшій світловидатності та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є чудовою заміною галогенної. Новітні технології з виробництва світлодіодів CREE дали змогу розробникам отримати потужний світловий потік, що не поступається ксеноновому. Радіатор з авіаційного алюмінію ідеально відводить тепло від лампи, у добавок система охолодження обладнана високоякісним вентилятором, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток, накала оригінальних галогенних ламп, Ви не будете зліпити зустрічний транспорт і чітко бачити обочину на набагато більшій відстані, ніж під час використання галогенних ламп. Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп CYCLONE серії TYPE 27S:
- Підвищена світловидатність
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор + вентилятор
- Компактний розмір (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором)
- Біполярний під'єднання
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Серія ламп: TYPE 27S
- Цоколь лампи: H7
- Світловий потік: 5100 Лм
- Потужність лампи: 26 Вт
- Колірна температура: 5000К (біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор + кулер
- Посадкова глибина: 34 мм
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Виробник | Cyclone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 5100 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 26 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 084 ₴/комплект





