



Світлодіодні автолампи LED CYCLONE H7 TYPE 33 5000 K 4600 Lm 12 W (2 шт.) без вентилятора (кулера)
862 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 000990
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED CYCLONE H7 TYPE 33 5000 K 4600 Lm 12 W (2 шт.) без вентилятора (кулера)
Компактна мінісерія автомобільних світлодіодних LED ламп від виробника CYCLONE. Новітні технології з виробництва світлодіодів CREE дали змогу розробникам отримати потужний світловий потік, що не поступається ксеноновому. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп. Ви не будете зліпити зустрічний транспорт і чітко бачити обочину на набагато більшій відстані, ніж у разі використання галогенних ламп. Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп CYCLONE серії TYPE 33:
- Компактний розмір ламп (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором)
- Підвищена світловидатність
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор (без кулера)
- Біполярний під'єднання
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Серія ламп: TYPE 33
- Цоколь лампи: H7
- Світловий потік: 4600 Лм
- Потужність лампи: 12 Вт
- Колірна температура: 5000К (біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор
- Посадкова глибина: 20 мм
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло, протитуманні фари (ПТФ)
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Виробник | Cyclone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Протитуманні фари, Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 4600 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 12 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 862 ₴/комплект


